Kupony rabatowe

Kupony rabatowe

Chciałbym sprawdzić jak to jest z tą zamianą SMS na punkty. Polecacie jakiś serwis w sieci, gdzie opłaca się zamieniać środki z telefonu?

dof77

Posty: 15

 
Tu chodzi o to, że zaczynasz korzystać z takich możliwości pomału. Zbierasz sobie, masz konto paysafecard i w każdej chwili możesz zrobić co zechcesz z kasą, jaką tak czy inaczej nie da się wykorzystać na nic.

Gosienka54

Posty: 15

 
Mnie odpowiada ta forma zamiany środków na koncie na kody rabatowe http://zamiensms.pl. W moim przypadku będę mieć stałe niewykorzystane środki, więc żeby nie przepadły tutaj się zorganizowałem:) Polecam.

Olipet56

Posty: 13

 
Serwis jak najbardziej z mojej perspektywy zasługuje na uwagę. Wcześniej nie spotkałem się z tą zamianą SMS na punkty, ale widzę, że jest to jak najbardziej korzystna transakcja dla wszystkich którym pieniądze się kumulują lub co gorsza muszą je stracić.

AAjaka!!

Posty: 23

 
Choćby najmniejsza korzyść, niemniej jednak zawsze to na plus dla nas, a możliwości jak wykorzystać tę zamianę środków na punkty jest kilka. Można zamienić je nawet na kupony rabatowe do przeróżnych sklepów, wszystko wyświetla się w panelu w serwisie jak jesteś zalogowany. Sama się zarejestrowałam i chwalę sobie to rozwiązania. Uprzednio kasa mi przepadała.

BodyAthletics

Posty: 19

 
Od niedawna korzystam z tego serwisu i już widzę, że niedługo będę mógł zamienić sporo punktów na kupony rabatowe. Mnie się pomysł podoba, wreszcie nie wkurzam się, że straciłem pieniądze na telefonie.

Squel

Posty: 19

 
Niesłychanie trafny pomysł. Mnie jak najbardziej pasuje. Taka zamiana SMS na punkty raz w miesiącu zawsze mi się przydaje, bo coś tam mi zalega na koncie. Nie każdemu naturalnie opłaca się ta metoda, niemniej jednak dla zalegających środków, które mogą przepaść to dobra rzecz.

phonik

Posty: 27

 
Nawet spoko opłacalne, ale nie wiem, czy w moim wypadku akurat to będzie miało sens, bo chyba sporo czasu musiałoby minąć, żebym mógł zyskać jakieś kupony rabatowe:)

Różyczka

Posty: 17

 
To oferta przeznaczona dla tych, którzy mają właśnie niewypłacone środki na koncie i nie mają co z nimi zrobić, usługa nie jest po to, żeby z niej na siłę korzystać, tylko wówczas, gdy ci jej akurat potrzeba.

johncena67

Posty: 7

 
Szkoda, iż wcześniej nie wpadłam na ten serwis, albowiem kilka razy przepadła mi niemała kwota. Teraz będę już korzystała z zamiany SMS na kody rabatowe, albowiem wkurzam się niemiłosiernie jak coś tracę.

Fajae

Posty: 21