noclegi Kołobrzeg, poszukuję

noclegi Kołobrzeg, poszukuję

Jechać na wakacje do Kołobrzegu czy wybrać inne miejscowości? Ktoś był ostatnio? Jak z cenami, jak z apartamentami? Nie za bardzo jestem w tym zorientowany.

kusiciel45

Posty: 2

 
Polskie morze jest przede wszystkim bezpieczne. Wiem, że ma wiele wad, ale mnie się podoba. Mogę sobie pochodzić po promenadzie, zwiedzać ciekawe miejsca. Jeśli jeszcze będzie pogoda to można poleżeć na plaży. Akurat zwolennikiem leżenia na plaży nie jestem także, jeśli tego nie ma to wakacje nadal mam bardzo udane.

znamsienatym

Posty: 3

 
O tym, co ciekawego jest w Kołobrzegu można znaleźć na stronie internetowej https://apartamenty.kolobrzeg.pl/noclegi-kolobrzeg/. Można tutaj również znaleźć bardzo interesujące oferty z noclegami w Kołobrzegu.

zambott

Posty: 7

 
Jest niesłychanie duży wybór apartamentów w Kołobrzegu, wobec tego odnajdziecie to, czego szukacie. Najlepiej to robić zdalnie, albowiem wówczas nie traci się czasu na miejscu.

Miluśkooo2

Posty: 4

 
Każdy ma inne podeście do tego. Mnie się morze podoba za sam klimat. Nie lubię się kąpać, albowiem wiem, iż woda często jest zimna. Mogę za to posiedzieć na plaży. Mogą podziwiać super widoki i jeszcze się inhalować jodem. Byłem nad morzem latem, jesienią jak i zimą.

Klara323

Posty: 2

 
Mieliśmy apartament w Kołobrzegu blisko morza. Mnie się bardzo podobało. Pogoda też nie była taka zła. Generalnie można posiedzieć na tarasie, podziwiać widoki i jest przyjemnie. Myślę, że w przyszłym roku też pojadę.

Klara323

Posty: 3

 
Kocham polskie morze, dlatego od dwudziestu lat, co roku tam jestem. Rodzinie też się podoba. Według mnie ceny są atrakcyjne, a wybór noclegów jest coraz większy.

mikesmith0103

Posty: 8