ogłoszenia towarzyskie, dobry portal ?

ogłoszenia towarzyskie, dobry portal ?

Potrzebuje portalu z ogłoszeniami towarzyskimi, ale takiego sprawdzonego i pewnego. Zdjęcia i ogólnie ogłoszenia powinny być zweryfikowane. Co mi polecacie?

jarossse

Posty: 1

 
Wybieramy tylko i wyłącznie takie ogłoszenia towarzystwie, które maj zweryfikowane fotografie. Każdy winien tak robić. Dotyczy to kobiet, mężczyzn czy też par. wtedy wiemy, że faktycznie spotkamy się z takimi osobami, które się ogłaszają.

Jarciowek

Posty: 25

 
Nie wiem czy zdecyduje się na takie ogłoszenia towarzyskie. Widziałem kilka ładnych kobiet, ale nie wiem czy to dla mnie? Opinie są różne, dlatego trudno mi wyrobić sobie zdane. Pewnie jeśli się sam nie zdecyduje to nie będę wiedział czy takie spotkania są odpowiednie dla mnie.

Nikuś23

Posty: 2

 
Byłem na paru takich spotkaniach, lecz jakoś mnie to nie przekonało. Nie zawsze kobiety ze zdjęcia wyglądały tak na żywo. Trzeba to naprawdę dokładnie sprawdzać.

Aniusiaaa1

Posty: 3

 
Do wyboru mamy kobiety w każdym wieku. To znaczy, że znajdzie kobietę osoba młoda jak i osoba, jaka ma już młode lata za sobą. Należę do tych drugich i nie mam kłopotów ze odnalezieniem ogłoszenia kobiet po pięćdziesiątym roku życia. Jestem z tego powodu naprawdę bardzo, lecz to bardzo zadowolony.

Marioleczka 

Posty: 9

 
Wybieramy zawsze anonse towarzyskie, które są sprawdzone. Przy zdjęciach jest to napisane. Można znaleźć nawet anonse video. Lubię takie, bo wtedy już widzę, kim jest ta druga osoba i czy naprawdę mi się podoba. Sprawdzacie apteczność zdjęć, a wybierzecie kogoś realnego.

Kitas

Posty: 2

 
Akurat u mnie w okolicy wśród ogłoszeń towarzyskich nie ma nikogo ciekawego. Może mam za duże wymagania? Pochodzę z małego miasta i tam zawsze był problem żeby spotkać kogoś fajnego. Nie poddaje się i szukam dalej. Mam nadzieje, że wreszcie na kogoś takiego trafię i będę mógł miło spędzić czas.

dertyu45

Posty: 5

 
Korzystam od dawna z ogłoszeń towarzyskich ze strony https://samka.pl i jestem niezwykle zaspokojony. Dla mnie to najlepsze ogłoszenia w całym internecie.

pawel253

Posty: 2

 
Nie ma jakoś odwagi żeby zadzwonić do pięknych kobiet, jakie widziałem w ogłoszeniu towarzyskim. Może kiedyś się zdecyduje, ale na razie na pewno nie ma na to szans.

234_9867

Posty: 9

 
Zaletą jest to, że ogłoszeń jest naprawdę niezmiernie mnóstwo. Jeszcze większa zaleta jest taka, że cały czas ich przybywa, wobec tego każdy trafi na stosowną osobę dla siebie.

Black_Riot

Posty: 4