moja kawiarnia przepisy, proszę o pomoc

moja kawiarnia przepisy, proszę o pomoc

Jest jakaś strona internetowa o grze my cafe, która wyjaśnia jak grać? Jestem początkujący i nie bardzo się na tym znam.

CzarnyBlant

Posty: 2

 
Są przeróżne my cafe triki odnośnie zdobywania diamentów czy biletów. Nie wiem o tym wszystkiego, bo tylko troszkę czytałem to, co odnajduje się na stronie, jaka jest grze poświęcona. Warto to jednakże zbadać dokładniej.

Marioleczka

Posty: 2

 
Gram w my cafe od dawna i mam wysoki poziom. Żeby osiągnąć takie efekty trzeba na grze się niesłychanie dobrze znać i trzeba na granie poświęcić wiele czasu.

roudee

Posty: 7

 
O tym jak zdobywać w my cafe prezenty odnajdziecie informacje na stronie internetowej https://my-cafe.pl. tam są wszystkie poradniki, triki i różne ciekawe rozwiązania do gry.

CHatka-eKo

Posty: 3

 
Jeśli chodzi my cafe i przepisy to jest jakaś strona gdzie można to wszystko odnaleźć. Nie korzystałem z niej jeszcze, niemniej jednak widziałem, że tam wszystko jest to opisane. To strona stworzona właśnie do grania w tę super grę.

sawas

Posty: 6

 
Gier jest niezwykle sporo, niemniej jednak akurat my cafe darzę dużą sympatią. Od dawna gram w tę grę i sprawia mi to sporo przyjemności, zatem chętnie polecam ją innym. Trzeba się nie ulega wątpliwości skupić, trzeba korzystać z poradników, niemniej jednak z biegiem czasu takie granie jest o sporo prostsze. Można uzyskiwać o sporo lepsze efekty własnej pracy.

Klara323

Posty: 2

 
Na stronie poświęconej grze moja kawiarnia są przepisy różnego rodzaju. Może to być herbata, kawa i wiele innych. Im dłużej się gra tym więcej się o takiej grze wie, dlatego warto korzystać z dostępnych poradników. Skoro można sobie w łatwy sposób pomóc to korzystajmy z okazji. Będziemy wtedy w grze o wiele lepsi niż teraz.

Kleryczek

Posty: 5

 
Ta gra ma swoje wady i zalety. Trzeba się skupić na graniu i poświęcić sporo czasu, a wtedy na pewno pojawią się efekty, które nas zadowolą i zmotywują.

Klara323

Posty: 2