kuchnie na wymiar w Katowicach, poszukuję!

kuchnie na wymiar w Katowicach, poszukuję!

Czy jest ktoś w stanie polecić mi profesjonalną firmę, która wykonuje kuchnie na wymiar na Śląsku. Przymierzam się z mężem do remontu kuchni, jest ona niezmiernie mała. Chcemy, aby była dobrze funkcjonalna.

aliobiom

Posty: 2

 
Powiem wam, że kuchnie na wymiar są idealne w małych pomieszczeniach. Ja wykonywałam ją na poddaszu i powiem wam, że nie wyobrażałam sobie w ogóle tego wcześniej. Teraz kuchnia jest piękna i funkcjonalna.

Jasio234

Posty: 4

 
Nie słyszałem nigdy o porządnej firmie, która wykonuje kuchnie na wymiar na Śląsku. Musisz odszukać firmę, która jest blisko Twojego miejsca zamieszkania.

Aniusiaaa1

Posty: 6

 
Z żona zdecydowlaiśmy się na kuchnie na wymiar w Katowicach i powiem wam, że była to bardzo dobra decyzja. Sami wybieraliśmy, jakie szafki chcemy mieć i ilość szuflad. Kuchnia jest bardzo funkcjonalna i spełnia nasze potrzeby.

labuh

Posty: 2

 
Dwa lata temu robiliśmy z żoną remont i robiliśmy kuchnie na wymiar. Mamy bardzo małą i wąską kuchnię, w sklepach nie mogliśmy znaleźć gotowych szafek. Musieliśmy zdecydować się na takie rozwiązanie i nie żałujemy.

miko_poz

Posty: 8

 
Musisz odnaleźć firmę, jaka wykonuje kuchnie na wymiar w Katowicach. Ja jestem z innego miasta i na nieszczęście ci nie mogę. Zwracaj uwagę na opinie klientów na temat danej firmy.

Klara323

Posty: 2

 
My remontując mieszkanie, również wykonywaliśmy kuchnie na wymiar w Katowicach. Robiliśmy w zabudowie piekarnik, lodówkę, pralkę i zmywarkę. Wszystko bardzo ładnie wygląda i się komponuje. Bardzo mam łatwy dostęp do tych urządzeń.

Sagerrak

Posty: 6

 
Powiem Ci, że jeśli mieszkasz na poddaszu to jak najbardziej powinnaś wykonać sobie kuchnie na wymiar. Jeśli jesteś ze Śląska to mogę podać Ci adres firmy, która mi wykonywała usługę. https://modnestol.pl/kuchnie-na-wymiar/ tu masz ich stronę internetową, są bardzo profesjonalni i doświadczeni.

Elegant3

Posty: 16

 
Jeśli chodzi o kuchnie na wymiar na Śląsku to powinnaś poszukać firmy w swoim mieście. Tak jest najlepiej umówić się i dogadać wszystkie szczegóły zlecenia.

Jasio234

Posty: 5