kalkulator BMI, gdzie znajdę ?

kalkulator BMI, gdzie znajdę ?

Zastanawiam się, jakie wpływa ma, jakość powietrza na bieganie? Co Wy o tym sądzicie? Biegać w środku miasta czy może jednakże jechać poza miasto? Jak pozyskać ważne informacje pogodowe o swoim regionie, w jakim przebywam?

alidodo55

Posty: 1

 
Według mnie trzeba się skupić, na jakości powietrze i bieganiu, bo to niesłychanie znaczące. Smog zabija mnóstwo ludzi, wobec tego biegnie w mieście gdzie warunki są słabe nie jest najlepsze. Można sobie dla danej miejscowości ściągnąć specjalne raporty i wtedy wiemy, która jest podłoga.

iDoRy

Posty: 2

 
U mnie kalkulator BMI wskazał wagę prawidłową, ale cały czas człowiek musi się pilnować. Niewiele trzeba, aby wejść w nadwagę, a później jest już o sporo, sporo z trudem.

TomekK

Posty: 6

 
Mam taki orientacyjny kalkulator biegowy ze strony https://www.runisfun.eu/kalkulator-biegowy i według mnie działa bardzo dobrze. Polecam sobie sprawdzić taki kalkulator i dokładnie zaplanować bieganie na świeżym powietrzu.

Miluśkooo2

Posty: 5

 
Lubię dbać o siebie, lecz nie zawsze jest na to czas. Jeśli człowiek ciągle pracuje to okazuje się, iż na zdrowie nie ma już czas. To nie ulega wątpliwości nie jest rozsądne, lecz co zrobić?

Nikuś23

Posty: 4

 
Dla mnie bieganie jest niezmiernie znaczące. Nie musi to być dystans zbyt długi. Nie trzeba przecież też biegać niezmiernie prędko. Chodzi o to, aby się ruszać, bowiem wówczas są z tego same pozytywne efekty. Zdrowie mamy jedno, zatem pożądane byłoby znaczące jest, aby zadbać o nie.

090913123

Posty: 3