Elektroniczne wnioski urlopowe, program online??

Elektroniczne wnioski urlopowe, program online??

Hejka. Czy to prawda, że program do rozliczania delegacji pozwala na błyskawiczne zrobienie zestawienia?

esdoen1

Posty: 15

 
Ogromnym udogodnieniem w ogromnych firmach jest program do planowania czasu pracy. Dzięki jego pomocy możesz sobie tak przygotować harmonogram, aby każdy z pracowników był zaspokojony. Program bierze pod spostrzeżenie wszystkie podane przez ciebie kluczowe dane.

PucH2

Posty: 23

 
Ja uważam, iż program do ewidencji urlopów to nie tylko idealne narzędzie dla działów organizacyjnych, ale przede wszystkim dla samych pracowników. W jednym miejscu masz wszystkie istotne dane o terminach swoich urlopów.

1adversary

Posty: 23

 
W firmie elektroniczne wnioski urlopowe zamawialiśmy u http://luminum.pl/urlopy_funkcjonalnosc.php.

Aktualnie przygotowują dla nas dodatkowe rozszerzenia tego programu. Polecam wszystkim współpracę z nimi, bowiem jak nikt inny znają się na rzeczy i specyfice organizacyjnej.

truskaweczka123

Posty: 18

 
Dla mnie elektroniczne delegacje to świetne rozwiązanie. Dzięki temu w dowolnej chwili mogę zapoznawać się z informacjami o wyjeździe np. na tablecie czy telefonie.

grzes3345

Posty: 9

 
Coraz częstsze jest to, że polecenie wyjazdu służbowego wydawane jest w formie elektronicznej. Sprawdza się to przede wszystkim w sytuacjach nadzwyczajnych, kiedy to pracodawca jest zmuszony do poinformowania pracownika o takiej delegacji w ostatniej chwili, nie mogąc pozwolić sobie na opóźnienie.

okrzemek

Posty: 16

 
Przy takiej dużej kadrze program do tworzenia harmonogramów prac wydaje się jedynym najrozsądniejszym wyjściem. Pozwala on na uwzględnianiu podczas robienia grafików osób, które przebywają aktualnie na urlopie macierzyńskim lub są na zwolnieniu chorobowym, uzupełniając te braki samoczynnie innymi osobami.

Snaco

Posty: 11

 
Z tego co mi wiadomo, to elektroniczny system urlopowy pozwala na prowadzenie dokładnych statystyk i analiz urlopów branych poprzez wszystkich pracowników.

GriX

Posty: 18

 
Nie ulega wątpliwości, że elektroniczny system urlopowy to duże ułatwienie. Wszystkie formalności odbywają się przecież za pomocą komputerów. Za pomocą tego programu dostajesz też informację od swojego szefa, czy akceptuje wybrany termin czy może też nie.

mamarek

Posty: 24

 
U nas pracownicy bardzo często elektroniczne wnioski urlopowe wykorzystują do przekazania informacji pracodawcy o otrzymanym zwolnieniu lekarskim.

looque23

Posty: 18