Program do tworzenia harmonogramów pracy

Program do tworzenia harmonogramów pracy

Dzień dobry. Co możecie powiedzieć na temat wygody użytkowania elektronicznego systemu urlopowego? Zastanawiam się nad wdrożeniem go w firmie.

bezMama

Posty: 14

 
Z własnego doświadczenia mogę polecić Wam program do tworzenia harmonogramów pracy. Jego przydatność stoi na niezwykle wysokim poziomie, czego nie da się ukryć. Harmonogram pracy to dla mnie obecnie priorytetowa sprawa i od niego zaczynam każdy tydzień :)

bleyd93

Posty: 31

 
Znajomy przedsiębiorca niedawno na własnym przykładzie zaprezentował mi możliwości systemu e-deklaracje. Byłem zachwycony, bo program rozwiązałby wiele kłopotów, z którymi pod względem logistycznym zmagają się na co dzień moi pracownicy. Póki co zastanawiam się nad wyborem firmy.

Określ78

Posty: 16

 
Znajomy zaprezentował mi niedawno możliwości systemu e-delegacje.

Wydaje mi się, ze jego posiadaczem powinna być każda firma, która wysyła swoich pracowników w podróże służbowe. Z jego pomocą rozliczenie delegacji może potrwać pewnie 2-3 razy szybciej, dzięki czemu nasz pracownik załatwi bezsprzecznie więcej spraw każdego dnia :)

aplay99

Posty: 21

 
Niedawno zacząłem wykorzystywać program do tworzenia harmonogramów pracy, który zaoferowała mi firma http://www.technology.poznan.pl.

Spodobała mi się ich propozycja, albowiem normalnie była „skrojona na miarę” czyli dostosowana do moich indywidualnych potrzeb. Koszt wdrożenia programu wcale nie był przesadnie wysoki.

looque23

Posty: 18

 
Z perspektywy mojego przedsiębiorstwa, w jakim wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie niezmiernie przydatny jest program do planowania czasu pracy. Mogę ustalić cele, w nagłych wypadkach zwiększyć liczba pracowników dostępnych w firmie na jednej zmianie.

Rzeczywiście takie szanse pozwalają przedsiębiorcy być zdecydowanie niezwyklej elastycznym na nieprzewidziane sytuacje.

file444

Posty: 16

 
System do rejestracji urlopów w mojej firmie był prawdziwą koniecznością, albowiem rejestrować setki wniosków urlopowych mojej sporych rozmiarów firmy trwałoby wieki. Teraz pracownicy składają wnioski przez przeglądarkę internetową we wspomnianym systemie, a ich przełożeni akceptują lub odrzucają je jednym kliknięciem.

Rewelacja :)

1noman1

Posty: 32

 
Byłem pod wrażeniem korzyści, które jest w stanie przynieść przedsiębiorcy system e-urlopy.

Niedawno jego szanse prezentował mi znajomy właściciel firmy, a teraz ja zastanawiam się póki co nad wdrożeniem analogicznej funkcjonalności, jaka jest praktyczna.

Aga-lloch

Posty: 21

 
Nie mam wątpliwości, że gdy w grę wchodzą elektroniczne deklaracje to warto wydać nawet nieco większą sumę na sprawdzony system. Znajomy chciał zaoszczędzić i ma awaryjny system, natomiast u mnie w firmie zapłaciłem kilkaset złotych więcej, ale nie miałem nawet jednego kłopotu z obsługą systemu i sprawnym zarządzaniem delegacjami.

azBee

Posty: 17

 
Mam wrażenie, że program do planowania urlopów jest stosowany w coraz większej ilości przedsiębiorstw. Przynajmniej z opowiadań znajomych tak wynika, bo póki co w firmie, w której pracuję nie doczekaliśmy się takiego rozwiązania.

Być może związane jest to z niewielką ilością zatrudnionych pracowników. Niekoniecznie mogłoby być to opłacalne.

Hrabusss

Posty: 27