Biuro tłumaczeń

Biuro tłumaczeń

Witam.

Czy funkcjonuje jakaś agencja tłumaczeń w Warszawie, która proponuje ceny za tłumaczenie z angielskiego poniżej 25 złotych?

elotion

Posty: 13

 
Mam świadomość, iż agencja tłumaczeń może zaoferować mi niezmiernie zróżnicowane stawki. Niekiedy wyższych opłat wymagają specjalistyczne tłumaczenia, jakie mogą obejmować teksty prawne, medyczne lub techniczne. Tłumaczyłem pewne dokumenty z koreańskiego – kosztowało mnie to naprawdę srogo.

Kremussi

Posty: 22

 
Biura tłumaczeń w Warszawie dysponują bardzo rozbudowaną ofertę. Sam byłem niesamowicie zdziwiony, gdy dowiedziałem się, że istnieje szansa przetłumaczenia dowolnego dokumentu na język polski nawet z… chińskiego!

Nie korzystałem z takiej szanse, lecz dobrze wiedzieć, że istnieje taka szansa :)

eGall

Posty: 26

 
Korzystałem z usług biura tłumaczeń, gdy sprowadzałem do Polski wyspecjalizowany sprzęt. Jasną sprawą, iż musiałem mieć do niego instrukcje w naszym ojczystym języku. Na szczęście skorzystałem z wyceny kilku biur, a jedno z nich zaoferowało mi najniższą cenę i jednocześnie posiadało stosowne rekomendacje od klientów.

Morchepl

Posty: 27

 
Wydaje mi się, że Wasze oczekiwania powinno spełnić biuro tłumaczeń w Warszawie , z którego korzystałem, a mianowicie: http://tlumaczeniaekspresowe.pl/kontakt.html. Zapoznajcie się z jego ofertą, a w razie jakichkolwiek pytań o ich ofertę – zadzwońcie lub zapytajcie mnie na forum – postaram się odpowiedzieć :)

ciopix

Posty: 27

 
Polecam wszystkim biuro tłumaczeń, które posiada dobre referencje od klientów. Wydaje mi się, że to jest najlepsza rekomendacja do tego, aby skorzystać z ich usług.

Czasami najpierw sprawdzałem opinie o biurze tłumaczeń, a dopiero później jego ceny.

Jarciowek

Posty: 25

 
Dzisiaj przedmiotem moich poszukiwań jest biuro tłumaczeń z rozsądnymi cenami. Kontaktowałem się już z kilkoma biurami, niemniej jednak odpadły one w mojej opinii z powodu kiepskiego podejścia klienta.

Przyznam, że oceniłem to już po atmosferze rozmowy poprzez telefon.

Slayer

Posty: 11

 
Dla mnie wyznacznikiem tego, iż biuro tłumaczeń w Warszawie jest godne zaufania to wieloletnie doświadczenie. Szukałem odpowiedniego biura, jakie mogłoby mi zapewnić obsługę językową konferencji, która zbliżała się w mojej firmie wielkimi krokami.

goodBAY55

Posty: 12

 
Tłumaczenia pisemne i cennik takich usług interesował mnie szczególnie wówczas, gdy sprowadzałem do Polski nowy zaawansowany sprzęt elektroniczny. Musiałem zlecić prace polegające na przetłumaczeniu specjalistycznych dokumentów technicznych i nie rozczarowałem się.

Kosztowało mnie to niemało z racji specyfiki dokumentów, ale i tak to była konieczność.

Yuri20

Posty: 17