Muszę zlecić uszycie 100 ubrań, jak firma ?

Muszę zlecić uszycie 100 ubrań, jak firma ?

Hej.

Ostatnio zostałam zatrudniona jako zastępca managera w wysokiej jakości restauracji. Mam do wyszukania firmy, jaka zaprojektuje i zrobi około 15 uniformów dla naszych kelnerów. To musi być topowa jakość, nowoczesny natomiast eleganci design i dobre materiały.

Jesteście w stanie kogoś takiego mi polecić?

Mamuścka3

Posty: 20

 
Witam Cię serdecznie.

Ja z głębi serca i dobrego stylu jestem w stanie polecić jedynie jeden salon, w którym faktycznie szyją na miarę nie jedynie ciała, niemniej jednak i na miarę mody i szyku. http://www.necommeca.com sprawdź koniecznie kiedy będziesz miała chwilkę czasu. Ja korzystałam z tego salonu kilkakrotnie i jeden projekt wypadł nawet dwukrotnie lepiej niż jeden z najlepszych z Wawy, dlatego jedynie tutaj wysyłam moje projekty do realizacji.

Pozdrawiam. Wiola.

CzarnyBlant

Posty: 15

 
Cześć, pozdrawiam Ciebie serdecznie. Moja szefowa nam zamawiała uniformy z tej firmy www.necommeca.com oni szyją wszystko sami i nie dają do jakiś chińczyków czy kogoś tam, co robi ciuszki z byle czego. Nasze wdzianka są rzeczywiście bardzo dobrze wykonane i pomimo tego, iż to pracowe wdzianko, to wygląda jak pierwsza klasa i niezmiernie chętnie w tym chodzę. Bardzo dobrze leży, maskuje brzuszek i wyglądam elegancko. Po prostu każda z nas myślała, iż otrzymanie coś kiepskiego natomiast tu niespodzianka :)

johncena67

Posty: 19

 
Ojej, ja wiem jak to jest niesłychanie trudno odnaleźć krawca czy zakład, który szyje rzeczy na czasie. Nawet jak pokażesz projekt, to mogą ci uszyć coś w ogóle innego. Znacząca jest też tkanina, dobre tkaniny i nowoczesną technikę ma Neco z Wrocławia, tutaj masz ich adres www.necommeca.com jakbyś miała jakieś pytania czy coś to możesz maila wysłać, a nie jak w starych zakładach nie mają nawet czasem telefonu, który by ktoś odbierał.

Niezmiernie polecam, bo to zakład na czasie.

zakk87

Posty: 17

 
Jeżeli myślisz o tym, żeby założyć coś z górnej półki za nieogromne pieniądze to z Wrocławia polecam http://www.necommeca.com. Ja już nie raz korzystałam z ich usług. Z resztą wejdź na stronę a od razu zobaczysz na co jest ich stać. To idealna opcja dla każdej kobiety z wyższych sfer, lecz i każdej, jaka zna swoją wartość i nie chce jej obniżać. To, co jest znaczące to fakt, że używają tylko materiałów wysokiej jakości. W końcu co to za marynarka z 100% bawełny? Oni umieją świetnie dobrać materiał i zrealizować twoje wizje.

Hunka

Posty: 25