zespół na wesele, gdzie ?

zespół na wesele, gdzie ?

Dzień dobry. Którego wynagrodzenia może oczekiwać solidny DJ na wesele, który będzie w stanie sprostać moim oczekiwaniom? Z góry bardzo dziękuję za pomoc.

eGall

Posty: 7

 
Z własnego doświadczenia pragnę zaznaczyć, że konsultant weselny wbrew pozorom nie pobiera ponadprzeciętnie wysokiego wynagrodzenia. Mało tego był w stanie odnaleźć dla nas nieco oszczędności na niepotrzebnych wydatkach.

@_werty

Posty: 14

 
Muszę przyznać się, iż sami tworzyliśmy ozdoby na wesele, dzięki czemu udało się nam zaoszczędzić dość istotną kwotę. Moim zdaniem błędem jest wydawanie na ten cel irracjonalnie wysokich kwot. Myślę, iż się ze mną zgodzicie. Szkoda pieniędzy...

MBsmoke

Posty: 9

 
Uważam, iż wynajem auta do ślubu to bardzo dobrze rozwiązanie, ponieważ zapłacicie maksymalnie kilkaset złotych, a najważniejszy dzień w Waszym życiu będzie uświetniony również dzięki podróży ekskluzywnym autem. Stawki potrafią być zróżnicowane :-)

Yuri20

Posty: 6

 
Namiary na firmę, w której zamówiłem dekoracje na wesele znalazłem w tym miejscu: https://www.gdziewesele.pl/oprawa. Uważam, że również Wy powinniście znaleźć dekoracje, które sprostają Waszym oczekiwaniom. Również nie należę do mało wymagających klientów.

qwuster

Posty: 6

 
W naszym wypadku zespół na wesele kosztował 3500 złotych. Mam świadomość, że są zarówno tańsze, jak i zdecydowanie droższe zespoły. Wiele zależy od ich renomy.

cinto

Posty: 11