bhp, polecicie ?

bhp, polecicie ?

Zastanawiam się czy bhp na śląsku jest przestrzegane bardziej niż w innych regionach? U was są kopalnie i praca niebezpieczna, wobec tego jestem ciekawy czy te szkolenia w ogóle się jakoś różnią od tych, jakie są choćby na północy

ARTyMM

Posty: 2

 
Trudno jest porównać to, co mają na bhp na śląsku z tym, co jest dla przykładu na pomorzu. To całkowicie inny przemysł, zatem trzeba inaczej podchodzić do takiego szkolenia. W ten sposób uzyska się bezpieczeństwo w pracy, co przecież może komuś uratować zdrowie, a nawet życie.

kociol001

Posty: 7

 
Jeśli chodzi o szkolenia bhp w Katowicach to wystarczy, że wejdziesz na stronę http://www.bezpiecznie-w-pracy.pl/kontrola-z-inspekcji-pracy/bhp-w-roznych-regionach-kraju/ i masz kogoś odpowiedniego.

eleganTT

Posty: 15

 
Na śląsku przykładamy mnóstwo uwagi to szkoleń, albowiem pracujemy w górnictwie i na nieszczęście tutaj jeden błąd może być dla nas i naszych kolegów niezmiernie kosztowny. To, zatem my nie siedzimy na szkoleniach i nic nie robimy tylko słuchamy, po to jest szkolenie.

Bialy_Wilk

Posty: 15

 
Mnie się szkolenia bhp podobają, bowiem poznaje ciekawe historie z życia ludzi, jakie takie szkolenia prowadzą i te osoby naprawdę mają niezwykle dużo do powiedzenia. Według mnie super.

brudasek67

Posty: 18

 
Bez problemów można znaleźć szkolenia bhp w Katowicach, albowiem u nas jest firm niezmiernie wiele i jeśli tylko pragniesz to na pewno coś należytego dla siebie dopasujesz. Wystarczy się rozejrzeć.

CHatka-eKo

Posty: 2

 
Mnie się szkolenia bhp podobają, bo poznaje ciekawe historie z życia osób, które takie szkolenia prowadzą i te osoby naprawdę mają bardzo dużo do powiedzenia. Według mnie super.

Yuri20

Posty: 13